Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Zostań naszym wolontariuszem

Wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie pomagają w nauce dzieciom z niezamożnych rodzin, wspólnie spędzają czas z samotnymi seniorami w ich domach, robią zakupy, czytają książki, prasę, wychodzą na wspólne spacery. Osobom, które wolą działać w placówkach będących w strukturze MOPR, Ośrodek może zaproponować pomoc w organizacji wolnego czasu i imprez okolicznościowych w Dziennym Domu Pomocy Społecznej "Bezpieczna Przystań", do którego na co dzień uczęszczają seniorzy. Kolejne działania wolontariusze prowadzą w czterech Placówkach Wsparcia Dziennego MOPR: pomagają dzieciom w nauce, organizują czas wolny w formie gier i zabaw w Placówkach i poza nimi, wspierają personel w organizowaniu akcji i imprez okolicznościowych dla dzieci.

Na życzenie wolontariusza, MOPR wystawia zaświadczenie o ilości przepracowanych godzin oraz opinię o pracy wolontariusza.

Zainteresowane współpracą osoby mogą zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ul. Słonecznej 15D pok. 210 od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer 59 814 28 15. Kandydat na wolontariusza odwiedzając Ośrodek, powinien przy sobie mieć dowód osobisty lub w przypadku osób niepełnoletnich, legitymację szkolną oraz zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na współpracę w ramach wolontariatu.

 

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803