Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Poszerzamy ofertę związaną z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego. Będzie to realna pomoc dla najbardziej potrzebujących, którymi są osoby niepełnosprawne. Zadanie będziemy realizować razem ze Stowarzyszeniem „Horyzont”, które już dysponuje tym sprzętem

Osoby, które chcą go wypożyczyć muszą zadzwonić pod numer telefonu 577 774 500, który jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8 Do 14. Członkowie Stowarzyszenia „Horyzont” poinformują o dostępnym sprzęcie i procedurze jego pozyskania.

Dodajmy, że w ramach wypożyczalni dysponujemy: łóżkami specjalistycznymi, wózkami inwalidzkimi, chodzikami dwu/trzy/czterokołowymi, kulami pachowymi/łokciowymi, czworonogami, nakładkami na toaletę i wannę, krzesłami kąpielowymi, materacami przeciwodleżynowymi, materacami łóżkowymi, wieszakiem na kroplówkę, nocnikami, kaczkami, stolikami do wózka inwalidzkiego, podnośnikami wannowymi i łóżkami specjalistycznymi.

Niebawem powyższa lista zostanie rozszerzona o całkiem nowe przedmioty, które zakupimy w ramach projektu: „Dzieciom, Rodzicom, Seniorom – usługi społeczne dla mieszkańców Słupska”.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803