Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Wyjątkowy list od naszej podopiecznej, Pani Elżbiety.

Wyjątkowy list od naszej podopiecznej, Pani Elżbiety.

Wśród codziennej, licznej korespondencji kierowanej do naszego Ośrodka, naszą uwagę przykuł list. Czuliśmy, otwierając go, że będzie wyjątkowy. Ręcznie i starannie napisany list, w formie podziękowania przysłała nasza podopieczna - Pani Elżbieta. Znajdują się w nim słowa uznania dla naszej asystentki - Pani Natalii Dawidowicz.

Obie Panie uczestniczą w tegorocznej edycji programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej  "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej". Usługi są świadczone przez 113  zatrudnionych przez nas asystentów. Asystenci robią zakupy, spacerują, uczestniczą w pracach domowych, a także pomagają niepełnosprawnym realizować swoje hobby. Mają również udział w życiu społecznym swoich podopiecznych poprzez wyjścia do teatru, kina, na koncerty czy basen.

 

List przeczytaliśmy z ogromną przyjemnością. Cieszymy się, że Pani Natalia może aktywnie uczestniczyć w życiu Pani Elżbiety, pomaga zmagać się z trudami codzienności, służy radą, pomocą i życzliwością, dając przy tym radość.

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803