Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Wspaniałe efekty remontu Placówki nr 4 przy ul. Raszyńskiej

Wspaniałe efekty remontu Placówki nr 4 przy ul. Raszyńskiej
W Placówkach Wsparcia Dziennego najczęściej przebywają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, ze środowisk objętych szczególną opieką MOPR.
 
Prowadzone są w nich zajęcia takie jak: pomoc w odrabianiu lekcji, nadrabianie zaległości szkolnych, zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne, i wiele innych. Placówki każdego roku przygotowują bogate w różnego typu atrakcje programy ferii zimowych i wakacji.
 
Jedna z Placówek Wsparcia Dziennego MOPR przeszła gruntowna zmianę. Wykonane prace zwiększyły powierzchnię użytkową placówki. Wyremontowano pomieszczenie, które było dotąd wyłączone z pracy z dziećmi, odmalowano wnętrze, korytarz wraz z drzwiami i futryną, doprowadzono instalację elektryczną do pomieszczeń, w których jej brakowało, wykonano podejścia umożliwiające podłączenie pralki i szereg drobnych napraw i przeróbek.
 
Wszystkie te działania (i wiele innych) spowodowały, że Placówka zwiększyła i polepszyła swoją funkcjonalność, przestrzeń do zabaw. Stała się miejscem w którym przyjemnie się pracuje i przebywa.
 
Placówka, jej podopieczni serdecznie dziękują:
Panu Radosławowi Szycko, Kierownikowi Działu Administracyjno-Gospodarczego, Kierowniczce Placówek, Malinie Iwaszko, a także Panom z Działu Administracyjno-Gospodarczego: Dariuszowi Leckiemu, Januszowi Łaćwikowi, Tomaszowi Kijowcowi, Mariuszowi Pachnowskiemu, którzy przeprowadzili remont, a także pomagali w sprzątaniu Placówki.
 
Efekty przed i po a także podziękowania  Pani Edyty Paszko z Placówki przy ul. Raszyńskiej w naszej galerii zdjęć!
Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803