Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Wizyta przedstawicieli Joannitów

Wizyta przedstawicieli Joannitów

 

Dziś nasz Ośrodek odwiedzili przedstawiciele Joannitów z Niemiec, spotykając się z Dyrekcją oraz Kierownikiem Działu Usług Opiekuńczych i Specjalistycznych MOPR, Panią Natalią Dawidowicz, a także Anną Homerdą, odpowiedzialną za wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

               

„Rycerze z Niemiec” udali się także z wizytą do miejscowego oddziału socjalnego stacji Joannitów przy ul. Szczecińskiej 99, gdzie utworzono w kwietniu punkt pielęgnacyjno-higieniczny.

Kolejnym przystankiem było odwiedzenie mieszkańców domu przy ul. Grzybowej 2 i świetlicy gdzie w 2021 r. ze środków darowizn Joannitów zostały zakupione meble i wyposażenie kuchni, a planowane jest kolejne finansowe wsparcie na doposażenie sali rehabilitacyjnej.

Ważnym punktem spotkania była wizyta w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego przy ul. Kopernika. Dzięki przekazanej nam niedawno przekazanej nam darowiźnie udało się doposażyć wypożyczalnię w 11 łóżek i 10 materacy, które są do dyspozycji mieszkańców Słupska.

 

Stacja Joannitów w strukturach MOPR działa nieprzerwanie od 1995 r. Łączy nas stała i owocna współpraca. Funkcjonowanie stacji stanowi ważny element systemu pomocy społecznej i ochrony zdrowia w naszym mieście.

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803