Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Usługi rehabilitacyjne i psychodietetyczne

Przechodzimy w fazę realizacji programu „Opieka Wytchnieniowa” i szukamy osób, które chciałyby skorzystać z bezpłatnych usług psychodietycznych i rehabilitacyjnych.

Z założenia mają być one świadczone w miejscach zamieszkania w godzinach indywidualnie dostosowywanych ze specjalistami. Pierwszeństwo w korzystaniu z usługi mają członkowie rodzin lub opiekunowie sprawujący bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz członkowie rodzin lub opiekunowie osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności/osobami z orzeczeniem równoważnym, które są całkowicie niesamodzielne. Warunkiem skorzystania z usługi jest złożenie i dostarczenie do Działu Analiz i Projektów wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz Karty pomiaru niezależności, którą wypełnia lekarz rodzinny/lekarz rehabilitacji medycznej/fizjoterapeuta/pielęgniarka (dokumenty w załączeniu). Łącznie zrealizujemy 30 godzin usługi psychodietetycznej i 100 godzin rehabilitacji (wymiennie w zależności od potrzeb).

W razie pytań, prosimy o kontakt z Działem Analiz i Projektów (tel. 59 814 28 14). e-mail: karolina.demuth@onet.pl

Przypomnijmy, że powyższe usługi są realizowane w ramach przeprowadzonego naboru wniosków przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację Programu Opieka Wytchnieniowa - edycja 2020" i są finansowane ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Karta oceny stanu dziecka osoby niepełnosprawnej wg zmodyfikowanej skali FIM (word 118 KB)

Karta zgłoszenia do Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2020 (word 127 KB)

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803