Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Sprzęt dla dzieci do zdalnego nauczania

Sprzęt dla dzieci do zdalnego nauczania

Dzięki środkom z Unii Europejskiej i Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, zakupiliśmy sprzęt komputerowy/audiowizualny dla naszych wychowanków o wartości niemal 513,5 tys. zł

Będzie on niezbędny dla podopiecznych do realizacji zadań w trybie zdalnego nauczania. W ramach wsparcia, dzieci otrzymają również środki ochrony osobistej. Oprócz komputerów i laptopów, zakupiliśmy również maseczki i rękawiczki jednorazowe, płyny dezynfekcyjne, urządzenia wielofunkcyjne (drukarki ze skanerem), telewizory, tablice interaktywną, odtwarzacze CD z głośnikami, projektory (z ekranami), drukarki, a także oprogramowania dla dzieci z niepełnosprawnością i wyposażenie miejsca kwarantanny w pieczy instytucjonalnej.

Dzisiaj (piątek 16 października) sprzęt został przywieziony do MOPR-u, a już niebawem zostanie przekazany dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych „Mój Dom – Moja Przyszłość” i rodzinom z pieczy zastępczej w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie pandemii COVID – 19” sfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach programu POWER 2014-2020.  

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803