Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Podsumowanie drugiego tygodnia ferii w Placówkach Wsparcia Dziennego

Podsumowanie drugiego tygodnia ferii w Placówkach Wsparcia Dziennego
Dziś pierwszy dzień nowego semestru. Dzieci z Placówek powróciły do swoich obowiązków, mamy nadzieję, że w pełni sił i naładowanymi bateriami.
Podsumujmy zatem drugi tydzień ferii.
 
Dzieci ze wszystkich Placówek obejrzały spektakl pt. „Ignatek szuka przyjaciela” w Teatrze Tęcza. Po spektaklu odbyła się również rozmowa z publicznością na temat przyjaźni. Magię, porywającą muzykę i sceny trzymające w napięciu zapewniła najnowsza wersja filmu pt. „Akademia Pana Kleksa”, którą dzieci obejrzały w Kinie Rejs.
W Multikinie dzieci z Placówki nr 4 przy ul. Raszyńskiej i z „Domu Sąsiedzkiego” wybrały się na bajkę „Wyfrunięci” a dzieci z Placówki nr 2 na film „Wonka”. To zdecydowanie była filmowa uczta!
 
W „Domu Sąsiedzkim” odbyło się spotkanie z paniami z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologiczna w Słupsku, które przeprowadziły z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia. Na koniec każdy mógł spróbować pokonać tor przeszkód w alkogoglach - zadanie nie było łatwe.
 
Dzieci zgodnie z tradycją świętowały również Tłusty Czwartek, delektując się pysznymi pączkami.
 
Na zakończenie ferii dzieci wybrały się na spacer po zimowej scenerii lasu. W parku „Leśny Kot” czekał gorący żurek i ognisko. Odbyły się zabawy ruchowe i gry.
Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803