Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Otrzymaliśmy tytuł "Pracodawcy przyjaznego Seniorom"

Otrzymaliśmy tytuł
W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste wręczenie nagrody w konkursie Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora”, w którym nasza jednostka została wyróżniona w kategorii „Pracodawca przyjazny Seniorom”.
 
Uroczystość odbyła się w siedzibie Muzeum Pomorza Środkowego i została zorganizowana przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku. Nagrodę w imieniu Mieczysława Struka wręczyły Pani Hanna Zych – Cisoń i Pani Danuta Wawrowska – radne Sejmiku Województwa Pomorskiego. Nagrodę odebrała Pani Katarzyna Filipiak – Zastępca Dyrektora MOPR, a także przedstawiciele kadry Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku.
 
Jest to ogromne wyróżnienie, bo doceniono w ten sposób naszą działalność w zakresie wspierania osób starszych, schorowanych i samotnych. Dostrzeżono m.in. pomoc seniorom w trakcie epidemii Covid-19, rozwijanie nowoczesnego systemu teleopieki, prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej„Bezpieczna Przystań” oraz Klubu Aktywności i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „KAWON”, a także uruchomienie mieszkań chronionych i realizację usług opiekuńczych.
 
Otrzymaliśmy również gratulacje od władz Miasta Słupska. W imieniu Pani Prezydentki Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej, złożyła je nam Pani Marta Makuch – Zastępczyni Prezydentki. Przy wręczeniu nagrody zwrócono uwagę na to, że wśród naszej kadry są wieloletni pracownicy z ogromnym doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami, którzy z pasją, sercem i pełnym zaangażowaniem realizują swoje zadania. W spotkaniu uczestniczyły cztery przedstawicielki załogi, jednak podziękowania skierowane są do wszystkich pracowników naszego Ośrodka, którzy tworzą naszą jednostkę i dzięki którym uzyskaliśmy tak piękną nagrodę.
 
Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie, miłe słowa uznania i docenienie naszej codziennej pracy. Dzisiejsze wydarzenie na pewno zmobilizuje nas do dalszej, w pełni zaangażowanej pracy, nie tylko na rzecz Seniorów, ale wszystkich mieszkańców Słupska.

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803