Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Oddajmy 1% podatku dla Stasia lub Fundację "Nadzieja"

Oddajmy 1% podatku dla Stasia lub Fundację

Wszyscy jesteśmy w trakcie rozliczania podatku dochodowego, czyli popularnego PIT-u. Jak co roku 1% możemy oddać na organizacje pożytku publicznego i osoby potrzebujące. Zachęcamy do podzielenia się swoim podatkiem na rehabilitację Stasia Szczęsnego syna naszych pracowników, który urodził się z wrodzoną przepukliną oponową – rdzeniową.

W pierwszych dniach swojego życia przeszedł dwie bardzo poważne operacje neurologiczne. Ponadto zdiagnozowano u niego Zespół Arnolda – Chiariego II stopnia, pęcherz neurogenny oraz stopę piętowo – szpotawą. Stasiu obecnie jest pod opieką lekarzy specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Wymaga stałej i długotrwałej rehabilitacji ruchowej, która pomoże jemu w przyszłości samodzielnie funkcjonować. Zgromadzone środki na subkoncie Stasia będą przeznaczone na rehabilitację. Aby oddać 1% na chłopca wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać: KRS: 0000037904, a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY: „37849 Szczęsny Stanisław”.

Polecamy również oddanie 1% podatku na Fundację dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Słupsku, która zbiera fundusze na modernizację systemu ciepłowniczego i instalacji grzewczej budynku głównego tej organizacji. Informacje dotyczące przekazania podatku znajdują się na plakacie poniżej

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803