Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Mieszkanie dla absolwenta – NABÓR WNIOSKÓW

Mieszkanie dla absolwenta – NABÓR WNIOSKÓW

Samodzielność- Aktywność- Mobilność- Mieszkanie dla absolwenta – NABÓR WNIOSKÓW

Zapraszamy do składania wniosków w ramach nowego programu Samodzielność- Aktywność- Mobilność- Mieszkanie dla absolwenta

Wnioski można składać od dnia 3 sierpnia 2022 r. w elektronicznym systemie obsługi wsparcia SOW finansowanego ze środków PFRON. (https://sow.pfron.org.pl)

Adresatami programu są absolwenci szkół, którzy są osobami niepełnosprawnymi w stopniu znacznym bądź w przypadku osób z niepełnosprawnością narządu słuchu, także w stopniu umiarkowanym. Celem programu jest wzrost niezależności beneficjentów oraz ułatwienie im aktywności zawodowej i społecznej poprzez zapewnienie samodzielnego mieszkania spełniającego indywidualne kryterium dostępności. Przedmiotem dofinansowania będzie najem lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego wynajmowanego przez beneficjenta na cele mieszkaniowe, w związku z rozpoczynaniem aktywności zawodowej.

szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie:Mieszkanie dla absolwenta - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (pfron.org.pl)

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803