Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Informacja o wyczerpaniu środków finansowych w ramach projektu "Pomorskie z Ukrainą"

Informacja o wyczerpaniu środków finansowych w ramach projektu

Po raz kolejny informujemy, że zakończyliśmy już rekrutację do projektu „Pomorskie z Ukrainą”.

 

Informujemy jednocześnie, że wykorzystane zostały już wszystkie środki finansowe przeznaczone na: tłumaczenia, bony zawodowe i edukacyjne, zakupy, korepetycje.

Dla uczestników projektu pozostały środki finansowe do wykorzystania na: zajęcia tematyczne w Placówce Wsparcia Dziennego przy ul. Sienkiewicza oraz uczestnictwo w zajęciach na świetlicy przy Teatrze Rondo.

 

Na projekt przeznaczono pulę 500 tys. złotych. Liczba uczestników przewidywana była na 30 uczestników, a ostatecznie z projektu korzystają aż 204 osoby!

Bardzo się cieszymy, że projekt spotkał się tak dużym zainteresowaniem i tak dużo osób, którym pomogliśmy w szerokim zakresie, skorzystało z licznych działań projektowych.

 

Warto podkreślić również, że od początku trwania projektu sygnalizowaliśmy, że osoba zrekrutowana nie musi zostać objęta każdym z proponowanych projektowych ofert wsparcia, a poszczególne działania projektowe prowadzone są do wyczerpania środków.

Projekt grantowy „Pomorskie z Ukrainą”, w ramach Działania 14.1 Integracja imigrantów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803