Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Finał akcji "Świeć się z Energą"

Finał akcji

„Świeć się z Energą” to odbywający się od blisko 15 lat doroczny plebiscyt, w którym mieszkańcy mogli głosować na najlepiej przystrojone i oświetlone świątecznie miejscowości. Słupsk wygrał etap wojewódzki, co zaowocowało nagrodą w postaci bonu o wartości 10 tysięcy złotych na zakup sprzętów potrzebnych społecznie. Dzięki zaangażowaniu samorządów, sprzęt trafił do dwóch rodzin zastępczych, tworząc dla nich bezpieczne miejsce do życia i rozwoju dzieci. Zakupiono dla rodzin po 2 lodówki, okapy, kuchenki mikrofalowe, odkurzacze, zestawy garnków i suszarki do ubrań.

Przekazanie sprzętu AGD dwóm rodzinom zastępczym było wielkim wydarzeniem, które zgromadziło liczne osoby zaangażowane w akcję "Świeć się z Energą".

W wydarzeniu uczestniczyli Fundatorzy, przedstawiciele Spółki ENERGA, przedstawiciele Polski Press, Dyrektor MOPR Słupsk Marcin Treder oraz Prezydentka Słupska, Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

 


Warto dodać, że oprócz wymienionych organizacji, udział w akcji wzięli również inni fundatorzy, którzy wspierali tę szlachetną inicjatywę. Wymienimy ich po zakończeniu wyposażania mieszkań.

https://gp24.pl/final-akcji-swiec-sie-z-energa-nagroda-trafila-do-rodzin-zastepczych-w-slupsku/ar/c1-18622733

Fot. Obserwator Słupsk

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803