Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Festiwal na Placu Zwycięstwa z aktywnym udziałem MOPR-u

Festiwal na Placu Zwycięstwa z aktywnym udziałem MOPR-u
Już w tę niedzielę odbędzie się festiwal uliczny z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju. Uroczystość będzie miała miejsce na Placu Zwycięstwa od godz 12 do 17.
Organizatorzy z Urzędem Miejskim w Słupsku na czele, przygotowali mnóstwo atrakcji w tym animacje dla dzieci, możliwość zwiedzania starych autobusów, występy artystyczne, znakowanie rowerów, punkt szczepień przeciwko COVID-19, zbiórka charytatywna i bezpłatne badania diagnostyczne.
W czasie festiwalu będzie można odwiedzić dwa stoiska Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Pracownicy Działu Pieczy Zastępczej i Specjalistycznej Pomocy Rodzinie przypomną o akcji „Rodzina – Dzieciom”, w ramach której przedstawią informacje na temat tego, jak zostać rodziną zastępczą.
Swoje stanowisko będzie miała również Placówka Wsparcia Dziennego „Dom Sąsiedzki’. Wychowawcy zaplanowali szereg atrakcji dla dzieci. Na scenie wystąpi też m.in. „Chór Sąsiadów”, a także wychowawcy i podopieczni, którzy uczą się śpiewu w ramach warsztatów.
Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803