Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią

Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, apelujemy o niebezpośrednie formy kontaktu z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Prosimy o kontaktowanie się w sposób telefoniczny lub mailowy. W przypadku konieczności osobistego kontaktu z pracownikiem, prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę. Interesanci umówieni na wizytę są zobowiązani do:

a) punktualnego przybycia na wyznaczoną godzinę,

b) dezynfekcji rąk (środki dezynfekcyjne udostępnione są wewnątrz budynku),

c) zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (za wyjątkiem osób, które nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia) oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na wniosek pracownika MOPR,

d) zachowania bezpiecznej odległości od innych osób.

- Klienci mogą spotkać się z pewnymi utrudnieniami w załatwianiu swoich spraw, ponieważ część naszych pracowników pracuje zdalnie. Z góry przepraszamy za ewentualne niedogodności, jednak rygorystyczne przestrzeganie zasad zminimalizuje ryzyko zakażenia i zapobiegnie większym utrudnieniom w funkcjonowaniu Ośrodka i obsłudze interesantów – mówi Marcin Treder, Dyrektor MOPR. - Punkt podawczy jest dalej otwarty. Mając na uwadze obecną sytuację, prosimy o stosowanie środków bezpieczeństwa przed wejściem do naszego budynku, a w praktyce o dezynfekcję rąk i zakładanie maseczek ochronnych. Apelujemy by w miarę możliwości pojawiać się pojedynczo w naszej siedzibie, a dzieci pozostawiać w domu pod opieką bliskich – zauważa przedstawiciel placówki.

Apelujemy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji epidemicznej i obostrzeń z nią związanych.

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803