Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Dziś nasi wolontariusze obchodzą swoje święto. Jest to dla nas ważny i szczególny dzień. Wszystkie osoby współpracujące z naszym Ośrodkiem są dla nas ogromnym wsparciem, pomocą i przedłużeniem naszej codziennej pracy.
Kochani wolontariusze, w dniu Waszego święta składamy najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów i samych radosnych dni.
 
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud, bezinteresowne niesienie pomocy drugiemu człowiekowi i poświęcony czas - najpiękniejsze co możemy dać innym. Nigdy nie odmawiacie pomocy i wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Cieszymy się, że co roku jest Was coraz więcej!
 
Z tej okazji 4.12 br. w Filharmonii odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu. Nasz Ośrodek zdobył wyróżnienie - statuetkę za aktywną działalność w wolontariacie. Wyróżnione zostały także wolontariuszki: Pani Natalia Jezierska, Pani Iwona Netiacha i Pani Halina Strzelecka-Dragun.
 
Dzisiejszy dzień to również okazja do promocji wolontariatu i zachęcenia mieszkanek i mieszkańców miasta Słupska do włączenia się w tę piękną aktywność.
 
Podziękowania i życzenia śle także Regionalne Centrum Wolontariatu - w galerii zdjęć załączamy podziękowania.
 
Wszystkim wolontariuszom życzymy pięknego dnia!

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

sekretariat@mopr.slupsk.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803