Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

29. finał WOŚP

29. finał WOŚP

31 stycznia 2021 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Tym razem celem akcji jest zbiórka funduszy na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego oraz do diagnostyki głowy. 

Sytuacja epidemiczna w kraju wymusiła zmiany w organizacji tego niezwykłego wydarzenia, dlatego 29. słupski finał przenieśliśmy do sieci. Już od godziny 15.00 na profilach FB Słupskiego Ośrodka Kultury, Teatru Rondo, Emceku, Kina Rejs i naszych partnerów przeprowadzimy transmisję imprezy finałowej, poprowadzonej przez niezawodny duet Marek Rogala & Piotr Kozłowski. Nie zabraknie dobrej muzyki, występów tanecznych i kilku innych niespodzianek. 

W związku z obostrzeniami zachęcamy do udziału w formach wsparcia 29. Finału na odległość. Jedną z takich form jest skarbonka, na którą można wpłacać przez internet. Dostępne opcje to karta Mastercard lub PayU (inne karty kredytowe i debetowe, przelewy itp.). Wszystkie opłaty na eSkarbonkę zwolnione są z prowizji. 
Słupska Sztabowa eSkarbonka dostępna jest pod linkiem: 
https://eskarbonka.wosp.org.pl/qwnyak 

Każdy finał to również uliczna kwesta, którą w tym roku wesprze ponad 200 Wolontariuszy, oraz aukcje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP, tym razem prowadzona wyłącznie w formie on-line ze wsparciem portalu Allegro. 
Nasze aukcje znajdziecie pod adresem: 

https://allegro.pl/uzytkownik/sok_slupsk?fbclid=IwAR1FRk2mZVfyykNVzSmtlO5qLse7xwBf-XBe9VIQ7fc2sgb5RroKP7kQ7GM&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1203 

Pamiętajmy, że środki zebrane przez nasz sztab wracają do Słupska i zasilają lokalne placówki medyczne, a także wspomagają ogólnopolskie medyczne placówki specjalistyczne. To także pomoc indywidualna – osoby potrzebujące mają możliwość otrzymania dofinansowania urządzeń do rehabilitacji domowej. Fundacja wspiera również hospicja dziecięce oraz centra zarządzania kryzysowego przekazując sprzęt m.in. strażom pożarnym. 

Więcej informacji na temat słupskiego 29. finału WOŚP znaleźć można na stronie http://sok.slupsk.pl/index.php/aktualnosci-wosp.

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803