Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Nasza zdolna Kornelia

Nasza zdolna Kornelia

Podopieczni Placówki Socjalizacyjnej „Mój Dom – Moja Przyszłość” - nie próżnują! Wzięli udział w konkursie "Dobre Uczynki" organizowanym przez fundację „Wawel z Rodziną”. Zabawa była skierowana do wszystkich placówek opieki całodobowej w Polsce. Zadaniem konkursowym było wykonanie przez Wychowanków pracy literackiej lub plastycznej przedstawiającej wyobrażenia dziecka na temat dobrych uczynków, które można zrobić dla kogoś lub dla siebie. Wśród 10 laureatów konkursu znalazła się 11-letnia Kornelia, podopieczna naszej placówki z ul. Lutosławskiego, która wraz z opiekunem Panią Anią, napisała wiersz pt. „Dobre Uczynki”. Nagrodą w konkursie było ponad 25 kilogramów słodyczy.

Uczestnicy nadesłali 330 prac z całej Polski. Oprócz naszej, komisja doceniła te wykonane w placówkach w Wałbrzychu, Kosewa, Brodnicy, Chmielowicach, Głogowie, Cieszynie, Dąbrowie Górniczej, Bielsku Białej i w Zespole Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych powiatu człuchowskiego.

Zwycięzcom konkursu, w tym naszej Kornelii, szczerze gratulujemy, a na zdjęciu poniżej prezentuje się wspomniana laureatka z „wygraną”, z której skorzystają również podopieczni naszych placówek. Prezentujemy również wiersz, który został doceniony przez fundację „Wawel z Rodziną”.

Galeria zdjęć

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803