Przejdź do treści
Logo MOPR Słupsk
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Słupsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku
Facebook Mapa strony Wysoki kontrast Biuletyn informacji publicznej Projekty Unijne

Bezpłatne kursy komputerowe dla dzieci z terenu rewitalizowanego

Bezpłatne kursy komputerowe dla dzieci z terenu rewitalizowanego

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym mieszkające na obszarze rewitalizowanym miasta Słupska do udziału w kursie komputerowym, który odbędzie się od 13 września do 10 grudnia w godzinach popołudniowych raz w tygodniu. Zajęcia będą zrealizowane w Placówce Wsparcia Dziennego „Dom Sąsiedzki przy ul. Ogrodowa 20a w grupach 5-osobowych.

Uczestnicy dowiedzą się na kursie wielu ciekawych rzeczy np. jak napisać maila i wstawić ogłoszenie na stronę internetową. Nauczą się jak zrobić karykaturę. Uczestnicy uzyskają odpowiedź na niemal każde nurtujące je pytania związane z informatyką dla ambitnych. Będą również podstawy programowania. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym i aktywnie spędzić czas. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego 59 814 2814.

Kurs komputerowy będzie zrealizowany w ramach projektu „Usługi społeczne – innowacyjne i kompleksowe wsparcie na rzecz mieszkańców obszaru rewitalizowanego Miasta Słupska” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.” Działania projektowe są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Fot. Adobe Stock

Kontakt

Adres

ul. Słoneczna 15D,
76-200 Słupsk

e-mail

mopr@sl.home.pl

Telefony

59 81 42 801
59 81 42 802

Fax

59 81 42 803