Biuletyn „Zdrowie i Rodzina” jest już dostępny m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. Wydawnictwo powstaje w ramach projektu „Zdrowie – Mama i Ja” realizowanego przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku.

Biuletyn jest darmowy i dostępny w MOPR dla wszystkich osób, które odwiedzają Ośrodek i są zainteresowane tematyką zdrowia. To już drugie wydawnictwo w ramach projektu, jeszcze bardziej dopracowane i ciekawe. W najświeższym numerze przeczytamy m.in.: na co trzeba zwrócić uwagę na etykietach produktów żywnościowych, jak ustrzec się przed cukrzycą typu 2, czy jak powinien wyglądać dialog między teściową, a synową. Biuletyn jest ciekawie ilustrowany przyciąga treścią i grafiką. Jego rolą jest promocja zdrowia oraz przedstawia słupszczanom jakie możliwości daje im projekt „Zdrowie – Mama i Ja”, w ramach którego działa Poradnia Promocji Zdrowia, Poradnia Planowania Rodziny, Szkoła Rodzenia, Poradnia Laktacyjna, Poradnia Preluksacyjna.

Projekt „Zdrowie – Mama i Ja” realizowany jest przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku i finansowany jest przez miasto Słupsk.

 

biluetyn 3 zm 600