Ponad setka dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego oraz zaproszone dzieci z miasta, bawiły się na wyjątkowym festynie na zakończenie wakacji. Doroczną imprezę przygotowali z myślą o najmłodszych, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Festyn odbył się w piątek 26 sierpnia w Ogródku Jordanowskim przy ul. Z Augusta. Impreza była zakończeniem akcji letniej prowadzonej pod nazwą „Atrakcyjne wakacje”. Pracownicy MOPR przygotowali wiele atrakcji dla dzieci z wszystkich czterech Placówek Wsparcia Dziennego oraz Świetlic Środowiskowych. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały także dzieci z miasta, wraz z opiekunami.
Festyn obfitował w wiele atrakcji, były gry sportowe, zabawy, malowanie twarzy, form gipsowych, karaoke, rysowanie kredą, konkurs plastyczny z malowaniem na sztalugach. Temat „Moje wymarzone wakacje”. Za start w konkursach dzieci otrzymywały atrakcyjne nagrody. Wakacyjnej atmosfery dopełniał poczęstunek z grillem.
- Co roku solidnie przygotowujemy się do tej imprezy – mówi Klaudiusz Dyjas, Dyrektor MOPR – Festyn nie może się więc nie udać. Było gwarno, radośnie i bardzo wesoło. Naszym celem jest podsumowanie dwumiesięcznej akcji letniej oraz promowanie bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24