Ponad 20 osób oddało krew w ramach akcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Na apel ośrodka odpowiedział Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku oraz Fundacja Indygo.

Pracownicy MOPR po raz kolejny oddawali krew. Tym razem jednak do akcji zaprosili za pośrednictwem mediów oraz w ramach własnych działań: firmy, instytucje, organizacje pozarządowe z miasta oraz wszystkie zainteresowane osoby. Chęć współpracy zgłosił Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej i Fundacja Indygo.
Akcję przeprowadzono w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku w środę 29 czerwca. Krew oddały w sumie 23 osoby.
- To była nasza wspólna odpowiedź na apel Centrum Krwiodawstwa, na dramatyczne zmniejszenie się zapasów krwi – wyjaśnia Klaudiusz Dyjas, Dyrektor MOPR – Dziękujemy partnerom, którzy do nas dołączyli, mediom za wsparcie oraz Centrum Krwiodawstwa za bardzo szybką procedurę. Wszyscy działamy na rzecz wspólnej sprawy, pozyskania najcenniejszej substancji, która ratuje życie jaką jest krew.

 

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

11a

12

13

14

15

16